Úvod » KROSOVÁ KOLA

Krosová kola Kellys

Jízdní kola kategorie krosová kola jsou oblíbená hlavně pro své univerzální použití na asfaltových cestách nebo cyklistických cestách s nezpevněným povrchem v méně náročném nerovném terénu. Tato kategorie kol je kompromisem mezi silničními a horskými koly. Na krossovém kole má jezdec oproti kolu horskému pohodlnější vzpřímenější posed.

Všechny modely kategorie krosová kola Kellys kvůli úspoře hmotnosti a sportovnímu charakteru mají rám z lehkých hliníkových slitin. Pro vyšší modely je použit lehký rám z hliníkové slitiny Kellys Crossforce Lite z profilovaných a třikrát ztenčovaných trubek, pro nižší modely rámy Kellys Crosslite. Tato kola mají větší 28 palcová kola a pláště s nižším valivým odporem, které dovolují rychlejší jízdu po asfaltové cestě. Svým dezénem pláště zajišťují dobrou přilnavost v nenáročném terénu. Standardem u krosových kol je přední odpružená vidlice se zdvihem 63 - 75 mm, která zajistí dostatečně pohodlnou jízdu v lehkém terénu. Ideální cestou pro krosová kola jsou asfaltové cesty, cyklistické cesty, zpevněné lesní a polní cesty. V náročnějším terénu kvůli užším plášťům už krossová kola ztrácejí dobrou ovladatelnost a stabilitu. Krosová kola Kellys jsou univerzálními jízdními koly pro sport. Doporučujeme je všem nadšencům cyklistiky, pro které je aktivní pohyb součástí moderního životního stylu.

Neváhejte a vyberte si krosové kolo, které máme vždy skladem a dopravou zdarma. V případě jakéhokoli dotazu vám rádi a ochotně poradíme na telefonním čísle 777 154 681 nebo na emailu info@novekolo.cz.