- Úvod
- KOMPONENTY NA KOLO
- Představce
- Představec KLS ULTIMATE XC 70 black
Představec KLS ULTIMATE XC 70 black

- Kompletní specifikace
- Představec KLS ULTIMATE XC 70 blackU dodavatele799 Kč660 Kč bez DPH
Představec KLS ULTIMATE XC 70 black
Představec KLS ULTMATE XC 70 je jeden z nejlepších, který můžeš použít pro své XC zážitky. Kování a tvrzení pomocí T6 zpevní materiál natolik, že ho stačí použít mnohem méně. To znamená ještě menší váhu, při ještě vyšší pevnosti.
- šrouby na hlavě vcházejí do představce pod uhlem 12 °, což zvyšuje pevnost celého upnutí řidítek na představec
- hliník 6061 se běžně používá v konstrukci jachet, v automobilových podvozcích nebo taky na výrobu potápěčských tlakových lahví. Tato slitina hliníku byla vytvořena za tím účelem, aby odolávala velkému tlaku
- 3D forging - blok rozpáleného hliníku je kovaný a vtlačen do požadované formy. Výhoda této technologie spočívá v tom, že není třeba nic svařovat - vše je vyrobeno z jednoho bloku hliníku. Dosáhne se tak ještě vyšší pevnost, a zároveň je komponent lehčí
- T6 - zpracování materiálu procesem zrání v cyklech za specifických podmínek, pro dosažení výrazně vyšší tvrdosti. Známé také pod pojmem "Popouštění"
DETAILY
uhel: +/- 7°
průměr řidítek: 31,8mm
průměr krku vidlice: 28,6mm
VARIANTY
délka: 60-130mm
barva: Sand Blasted Black
KOMPATIBILITA
všechny běžná řidítka s průměrem 31,8mm
všechny běžné vidlice s průměrem krku 28,6mm